Moduł mandaty i windykacja

Mandaty i windykacja,  moduł ten pozwala na wprowadzanie i przeglądanie mandatów z zachowaniem wszystkich informacji dotyczących mandatu.

Posiada zaawansowane metody wyszukiwania i filtrowania list dzięki czemu, w szybki i prosty sposób możemy zawsze wrócić i przeglądnąć dowolny mandat wraz z jego historią. System posiada też wiele zdefiniowanych wydruków i raportów zarówno do użytku wewnętrznego, jak również gotowych sprawozdań dla jednostek nadrzędnych wzorowanych na oryginalnych, aktualnie obowiązujących drukach. Dzięki możliwości łączenia poszczególnych modułów w dowolnym momencie możemy sprawdzić czy mandat został wystawiony np. w skutek interwencji (i jaki miała ona przebieg), kto i kiedy dokonał wpłaty za mandat, czy był on płacony jednorazowo, czy były do niego wystawiane upomnienia lub Tytuły Wykonawcze (przykład połączenia modułów „Mandaty i Windykacja” oraz „Interwencje i Wykroczenia”).

mandaty i windykacja1

Windykacja Mandatów karnych zapewnia pełną organizację wpłat tytułem Mandatów karnych. System rozróżnia m.in. wpłaty własne, komornicze, przedpłaty, wpłaty z Urzędów Skarbowych oraz zwroty nadpłat. Kartoteka wpłat została wyposażona w zaawansowany system filtrowania i wyszukiwania co pozwala użytkownikowi w szybki i prosty sposób odnaleść wpłatę do konkretnego mandatu lub odwrotnie. Dzięki połączeniu w jednym module obsługi mandatów karnych i wpłat system umożliwia sprawdzenie w dowolnym momencie stanu salda mandatu oraz ułatwia przyjmowanie wpłat wyszukując na podstawie nr mandatu dane osobowe ukaranego i podstawiając je jako dane proponowane na dokument wpłaty. System posiada zdefiniowane wydruki i raporty ( np. raport wpłat dziennych, zestawienia dla księgowości itp.). System Windykacji obsługuje zarówno Mandaty karne jak i Wezwania parkingowe.