mSumPro

Wychodząc na przeciw coraz większej powszechności urządzeń z systemem Android jesteśmy w trakcie tworzenia aplikacji klienckiej pozwalającej na wprowadzanie i obsługę interwencji strażników będących w terenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu strażnicy w czasie rzeczywistym mogą wprowadzać swoje działania, a o podjętych przez nich czynnościach będzie informowana dyżurka w straży miejskiej. Oznacza to mniej papierkowej pracy dla strażników, a więcej podjętych prac w terenie wpływających na bezpieczeństwo społeczeństwa.

Dodatkowymi atutami jakie chcemy zawrzeć w naszym rozwiązaniu jest:

  1. lokalizacja patroli na mapie zawartej w programie
  2. łatwość w przekierowaniu jednostek w żądane miejsce w zależności od przekierowania
  3. komunikacja centralki z patrolem oraz między patrolami <- telefon, sms, maile, komunikator
  4. komunikacja z bazą danych poprzez specjalnie przygotowany do tego serwer wymiany danych <- dzięki temu baza danych programu SumPro i mSumPro jest bezpieczna i nie dostępna przez internet

W przyszłości dostosowując się do sygnałów napływając z zainteresowanych straży chcielibyśmy zrealizować w ten sposób także inne moduły np.: wezwania parkingowe i mandaty.

Aby sprostać wymaganiom stawianym przez szybko rozwijający się rynek wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne celem utworzenia aplikacji będącej jak najbardziej bezpieczną, a jednocześnie jak najprzyjaźniejszą dla użytkowników.

msumpro-grafika-telefon-v1