Moduł kary porządkowe

Kary porządkowe,  moduł ten pozwala na wprowadzanie i przeglądanie kara porządkowaów z zachowaniem wszystkich informacji dotyczących kary porządkowej.

Posiada zaawansowane metody wyszukiwania i filtrowania list dzięki czemu, w szybki i prosty sposób możemy zawsze wrócić i przeglądnąć dowolny kara porządkowa wraz z jego historią. System posiada też wiele zdefiniowanych wydruków i raportów zarówno do użytku wewnętrznego, jak również gotowych sprawozdań dla jednostek nadrzędnych wzorowanych na oryginalnych, aktualnie obowiązujących drukach. Dzięki możliwości łączenia poszczególnych modułów w dowolnym momencie możemy sprawdzić czy kara porządkowa został wystawiony np. w skutek interwencji (i jaki miała ona przebieg), kto i kiedy dokonał wpłaty za kara porządkowa, czy był on płacony jednorazowo, czy były do niego wystawiane upomnienia lub Tytuły Wykonawcze (przykład połączenia modułów „Kary porządkowe” oraz „Interwencje i Wykroczenia”).

kary_art

Windykacja kar porządkowych karnych zapewnia pełną organizację wpłat tytułem kar porządkowych karnych. System rozróżnia m.in. wpłaty własne, komornicze, przedpłaty, wpłaty z Urzędów Skarbowych oraz zwroty nadpłat. Kartoteka wpłat została wyposażona w zaawansowany system filtrowania i wyszukiwania co pozwala użytkownikowi w szybki i prosty sposób odnaleźć wpłatę do konkretnego kary porządkowej lub odwrotnie. Dzięki połączeniu w jednym module obsługi kara porządkowaów karnych i wpłat system umożliwia sprawdzenie w dowolnym momencie stanu salda kary porządkowej oraz ułatwia przyjmowanie wpłat wyszukując na podstawie nr kary porządkowej dane osobowe ukaranego i podstawiając je jako dane proponowane na dokument wpłaty. System posiada zdefiniowane wydruki i raporty ( np. raport wpłat dziennych, zestawienia dla księgowości itp.).